Author: t***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i am a repeated shein customer here.. and I love most the product of shein
顏色: 摩卡棕
Price: HK$139.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260115155337207130370 |
Author: t***7
Date:
Review: i am a repeated shein customer here.. and I love most the product of shein
顏色: 摩卡棕
Author: k***k
Date:
Review: いい(´∀`)(´∀`)❓!
顏色: 金色
Author: G***o
Date:
Review: 色合いもつけ心地もぃぃ♪
顏色: 摩卡棕
Author: G***o
Date:
Review: キレイなウェーブでつけやすい♪
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.